O nás

Alpský hotel v Jizerských horách

Pobyt v horském hotelu je výjimečným zážitkem. Vzduch kolem je zkrátka svěžejší a výhled na uchvacující hory vás nabije energií jako nic jiného. Nemusíte jezdit stovky kilometrů, abyste našli typický alpský hotel obklopený panenskou přírodou a horskou krajinou. Nechte starosti za sebou a užijte si zasloužený odpočinek. Váš cíl leží přímo pod horou Bukovec.

Hotel byl postaven a otevřen v roce 2015. Pro nás však bylo klíčovým milníkem září 2022, kdy jsme hotel převzali do své správy. A začali jsme pracovat na tom, abychom vám, našim hostům, poskytli perfektní dovolenou, jakou hledáte.

Jizerka 4 je ideálním výchozím bodem pro všechny milovníky hor. Ať už jste nadšení běžkaři, cyklisté nebo pěší turisté, brzy zjistíte, proč je Jizerka tak oblíbená mezi všemi, kteří rádi aktivně odpočívají, a proč se sem stále vracejí. Desítky kilometrů udržovaných tras, stezek a pěšin vedou doslova kolem hotelu. V hotelu máme místo vyhrazené pro úschovu lyží a kol a vždy vám rádi poskytneme tipy na vaše výlety a dobrodružství.

Nezkrotná horská příroda v kombinaci s charakterem hotelu a vybavením, které nabízí, je ideálním místem pro všechny, kteří touží opustit ruch velkoměsta, přiblížit se přírodě a zároveň si užívat pohodlí a odpočinku.

Jen si představte, že ležíte v dřevěné vaně s horkou vodou pod tisíci hvězdami se sklenkou vychlazeného vína. Ten pocit se nedá s ničím příliš srovnat. Obloha v této části Jizerských hor je opravdu výjimečná. Vždyť se sem sjíždějí astronomové a romantici, aby si vychutnali hvězdnou noční oblohu, Na Jizerce totiž pozorují až 10x více hvězd, než kolik jich uvidíte ve městě. Proto se Jizerce říká rezervace tmy.

Ondra a Martina

Více než 30 % hostů se k nám vrací.

Neuvěříte, dokud nezažijete.