Školy lyžování & snowboardingu

J

ak se říká, všechno je jednou poprvé. Jsme rádi, že jste se zbavili svých obav a jste připraveni začít s novým koníčkem. A pokud už lyžovat & snowboardovat umíte a chcete své dovednosti zdokonalit s pomocí profesionálních instruktorů, máme pro vás dobrou zprávu. V okolí hotelu Jizerka 4 najdete spoustu příležitostí k tréninku. Tak se chopte svého nadšení a vyrazte se bavit a zároveň se učit.

MARIŇÁCI Ski & SNB school Rejdice

Lyžařská škola Ski & SNB v Rejdicích je vyhlášená svými instruktory. Ti vám vše trpělivě vysvětlí tolikrát, kolikrát je potřeba, a naladí vás na dobrou náladu po celý den. Instruktoři MARIŇÁCI vyučují podle mezinárodního vzdělávacího programu APUL – Asociace profesionálních učitelů lyžování. Vítáni jsou jak začátečníci, tak pokročilí lyžaři. K dispozici je také škola pro děti. Malí lyžaři jsou z lekcí s instruktory vždy nadšeni a prosí rodiče o další lekce. Vydejte se na lekce freestyle snowboardingu a naučte se jezdit v prašanu. Pro více informací navštivte jejich oficiální webové stránky.

GGR vertical sports Harrachov

Pokud není sníh, není to v lyžařské a snowboardové škole GGR problém. V areálu lyžařské školy je 80 cm vrstva umělého sněhu. Škola se nachází v centru Harrachova a zve dospělé i děti bez ohledu na úroveň jejich dovedností. Instruktoři zde vyučují alpské lyžování, snowboarding a X-country lyžování. Můžete se zúčastnit soukromé nebo skupinové výuky. Lyžařský areál je vybaven 25m dopravním pásem a 90m lanovým vlekem. Máte pocit, že je to přesně to, co potřebujete? Podívejte se na jejich webové stránky, kde najdete další podrobnosti a ceny. Nebo se vydejte přímo do školy v Harrachově a navštivte jejich kancelář umístěnou v dřevěném domku na vrcholu svahu.

Ski & Snowboard school Snowy

Objevte Krkonoše v obci Vítkovice. Vydejte se na první lekce do Ski & Snowboard school SNOWY, která se nachází v lyžařském středisku Aldrov. Toto středisko je díky svým krátkým sjezdovkám a rychlé lanovce výborným místem pro trénink začátečníků. Zároveň je oblíbené mezi pokročilými lyžaři a snowboardisty. V místním snowparku se můžete zúčastnit výuky a předvést své triky. A pokud chcete změnit lokalitu, instruktor vás může učit i v jiném středisku v Krkonoších. Škola věnuje zvláštní pozornost údržbě výstroje. Snowy vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího vybavení i s voskováním a laděním lyží. Více informací najdete na jejich oficiálních stránkách a připravte se na nová dobrodružství ve Vítkovicích.

Od této chvíle vás už nic nezastaví před zdoláváním zimních sportů. Pospěšte si do školy, kterou jste si vybrali, a vraťte se s právoplatným titulem lyžaře nebo snowboardisty!

Napsat komentář