Relaxujte a načerpejte nové síly na Jizerce

Právě jste se vrátili z celodenního treku v horách a teď cítíte každý sval ve svém těle. Tváře se vám červenají a jste prochladlí až do konečků prstů. To zima na horách umí. Teď se ale šťastně zahříváte zpátky v hotelu u talíře horké polévky. Představte si, že si teď půjdete zrelaxovat svaly do sauny a pak svůj parádní den završíte tak, že se naložíte do dřevěné horké vany pod večerní oblohou. Se sklenicí osvěžujícího piva nebo vína vedle sebe. To není žádná fantazie, to může být právě váš den na Jizerce. Stačí si jen zarezervovat pobyt a svůj oblíbený wellness – a přijet.

Spacious sauna with benches

Sauna

Finové dobře vědí, proč pravidelně navštěvují 3,3 milionu saun. Saunování pomáhá bojovat s všudypřítomným stresem a vypotit toxiny nahromaděné v kůži. Díky saunování zkrátka budete zdravější a hezčí. A hlavně odpočatí.

Rezervaci je nutné vytvořit minimálně 2 hodiny v předstihu.

Hot tub outside in summer season

Dřevěná horká vana

Vždycky se najde příležitost strávit se svými milovanými výjimečný čas a vykouzlit jim úsměv na tváři - ať už jsou to narozeniny, výročí nebo zkrátka jen tak. Pokud si nevíte rady s nápadem, tady je ten pravý. Dejte si společně horkou koupel pod tisíci hvězdami. Obklopeni horami a neuvěřitelným klidem, který nenajdete jinde než v Jizerských horách.

Rezervaci je nutné vytvořit minimálně 48 hodin v předstihu.

Rezervaci momentálně nelze vytvořit

Pro rezervaci wellness prosím volejte na +420 725 688 677 nebo nám napište.