Zalyžujte si s dětmi v Harrachově

P

lánování rodinné dovolené může být náročné, zejména pokud máte děti různého věku. Ty nejmenší potřebují vaši neustálou pozornost, zatímco teenageři chtějí mít více času pro sebe. Zní vám to povědomě? Pokud bydlíte v hotelu Jizerka 4, nemusíte si dělat starosti. V Harrachově, jen 20 minut jízdy od hotelu Jizerka 4, najdete spoustu lyžařských škol pro děti. Odlehčete svým rodičovským bedrům a nechte to na profesionálech.

Lyžařská škola JPK Harrachov

Právě jste našli lyžařskou školu s chůvou. Díky tomu můžete strávit den bez starostí. Lyžařská škola JPK Harrachov je součástí lyžařského střediska Hilbert. Profesionálně vyškolení instruktoři naučí vaše dítě lyžovat hravou formou, pomocí jednoduchých a zábavných cvičení. Své děti můžete přihlásit na skupinový výcvik i na soukromou lekci. Kancelář lyžařské školy se nachází v penzionu Rotunda, hned vedle areálu lyžařského střediska. Navštivte jejich oficiální webové stránky a podívejte se, jak se tento váš sen může stát skutečností. 


Bonus: auto tady zaparkujete bez poplatku

Brumíkova lyžařská škola Harrachov

Tuhle školu určitě doporučujeme, pokud chcete, aby vaše děti pilovaly své lyžařské dovednosti a bavily se. Veškerý výcvik zde probíhá formou her. Místní maskoti medvěd Brumík a tučňák podporují nadšené čerstvé žáky a ochotně s nimi zapózují na fotku. Děti můžete přihlásit, pokud jsou starší než 3 roky. Zatímco se vaše děti budou učit novým dovednostem, dejte si poblíž dobrou kávu. Kromě dětské lyžařské školy je tu navíc i škola pro pokročilé. Osmělte se a naučte se pokročilejší techniky jako oblouky v pluhu, carving nebo freeride. Spousta rodin si Brumíkovu lyžařskou školu v Harrachově oblíbila a každoročně se sem vrací. Jejich ceník si můžete prohlédnout zde

Mr.Rental

Tenhle tip využijete, pokud si potřebujete lyžařské vybavení pronajmout. Ceny jsou zde přijatelné a doba pronájmu flexibilní. Lyžařské vybavení si můžete půjčit i na půl dne, jak vám to bude nejlépe vyhovovat. Půjčovna nabízí také individuální a skupinové lekce. Vyučují tu jak dospělé, tak děti od 3 let. Pozvědněte své lyžařské dovednosti a sebevědomí a užijte si potěšení ze sportu na max. Tak kdy začínáte?

Bonus: pokud jestli začátečník, lanovka je pro vás zdarma.

Se správným a trpělivým přístupem si vaše děti lyžování naprosto zamilují. Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější školu a svému potomku darujte první lekci lyžování. A sobě tak volný čas.

Napsat komentář